Charlys Pansiyon

220 yıllık tarihi eski Egirdir evi

Hakkımızda

Göl kıyısına sadece birkaç adım mesafede kaleburnu yarımadasın da yer alan, bir aile işletmesi olan Charlys Pansiyon bu yöre de yıllardır turizm sektörünün içinde siz değerli misafirlere unutulmaz anılar yaşatıp sizleri de sıcak kanlı ve güler yüzlü tavırları ile kendi ailelerinin içine katmıscasına, eviniz de hissedercesine hizmet vermektir.

Eğirdir'in en eski mahallelerinden biri olan Kale Mahallesinde konaklama ve restoran işletmeciliğini büyük bir titizlikle yürüten aile el ele verip her konuda misafirlerine burada tatil yapmanın neden bu kadar güzel ve zevkli olduğunu en iyi şekilde anlatmaya çalışmaktadır.

28 yıllık ev pansiyonculuğu deneyimi olan İbrahim Ağartan ve Müslüm Akkoç 1987'den beri Turizm'in içindedir. O günden bugüne aynı heyecanla siz değerli misafirlerine en iyi, en mükemmel ve kusursuz hizmeti sunmak için çalışıyorlardır. Tatil keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz ideal konumdaki ev pansiyonumuza davet ediyoruz sizleri. Eşsiz güzelliklerle dolu Eğirdir’ in tertemiz havasında, berrak gölü, kumsalları, doğası, konumu, yemyeşil bitki örtüsü ve tüm samimiyetimizle sizleri karşılamaya hazırız. Pansiyonumuz ile yılın tüm günü sizlere hizmet vermekteyiz.

Odalarımızda sizleri evinizde hissettirecek tüm konfor mevcuttur.

Pansiyonumuzdan inilebilen bir plaja sahip olan işletmemiz yıllardır turizm sektöründe sayısız kişilere ev sahipliği yapmıştır. Özellikle konum itibari ile göl ile iç içedir. 

Günlük kahvaltı açık büfe olarak servis edilir. Charly's restoranında yerel ve uluslararası yemeklerin tadına bakabilirsiniz.

Cesitli aktiviteler yapmak isteyen konuklara yine ailemizin  işletmesi olan Egirdir Outdoor Center den yardımcı olabiliriz. Balıkcı teknemizle göl turu, sabahları erken balığa bizimle cıkmak, bisiklet kiralayıp göl kenarında dolaşma, Çandır Kanyon  gezisi, Akpinar seyir terası ve Sivri Dağı yürüyüşü,Sagalassos Antik Şehri günübirlik gezisi, Davraz Kayak Merkezin de kayak ve snowboard keyfi, Gül Toplama hasadı yapabileceginiz aktivitelerden sadece bir kaçıdır.

göl turu bisiklet kiralama konusunda yardımcı olabilir. Kayak ekipmanları olmayan konuklar konukevinin yakınındaki bir dükkandan kiralayabilir.

Başa Dön